World travel show

World Travel Show nowym źródłem inspiracji!

Tej imprezy nie mogliśmy przegapić! World Travel Show to największe targi turystyczne w Polsce ze specjalną strefą Caravaningową pełną przeróżnych kamperów, przyczep, łodzi i sprzętu kempingowego. Dodatkowo mogliśmy posłuchać historii podróżniczych i pooglądać zdjęcia z całego świata, zjeść trochę Azjatyckich przysmaków, przekonać się, że chcielibyśmy mieszkać w  domku na wodzie i jak dużo można zapłacić za gadżety survivalowe.

Naszą uwagę przykuły najbardziej kampery, którymi ludzie przyjechali na specjalnie zorganizowany zlot. Stare, nowe, przerobione i jakie dusza zapragnie. Ekip zebrało się około dwustu więc przez godzinę zamiast siedzieć w ciepłej hali, łaziliśmy między samochodami rozmawiając z właścicielami o ich maszynach i podróżach. Jeśli będziecie się kiedyś zastanawiać się co kupić, to polecamy takie imprezy, bo najlepiej dowiedzieć się u źródła czyli ich użytkowników, a na World Travel Show było w czym wybierać 😉 W jednej hali mogliśmy w końcu zobaczyć jak wygląda podróż w luksusie i z ogromnym zainteresowaniem pakowaliśmy się do środka najnowszych kamperów oraz przyczep. Oczywiście wszystko na wypasie co nie do końca jest w naszym klimacie, bo wyjazdy nigdy nie wiążą się z czystością wnętrz. Szafki na wysoki połysk długo by nie błyszczały przy naszym użytkowaniu ale za to łazienki w środku pozazdrości każdy!

Dodatkowo Olympus przygotował specjalne warsztaty pokazując jak zrobić dobre zdjęcie w podróży, jak fotografować samochody albo jak malować światłem. Można było porozmawiać z fotografami i oczywiście pobawić się nowym sprzętem ich firmy.

Jeśli jesteście gadżeciarzmi( tu uśmiech do Panów 😉 na targach znajdziecie wszystko i ciut ciut. Od sprzętu survivalowego po campingowe prysznice i dmuchane kajaki. Znaleźliśmy też dla siebie min. krzesiwo w postaci bransoletki albo piłę do drzewa i to kieszonkową!

Targi to świetny moment na rozwinięcie horyzontów i posłuchanie podróżniczych historii. Słuchaliśmy prelekcji o Finlandii, Islandii i Laponii. Mimo pięknych widoków, interesującej historii i zdjęć zapierających dech, nie zdecydowalibyśmy się na odwiedziny tych rejonów w trakcie zimy. -40 stopni zimna wolimy spędzić w ciepłych krajach!

To jak? Widzimy się za rok? 🙂

 

World Travel Show

World Travel Show

World Travel Show

Samochód do zadań specjalnych! Kuloodporna łazienka, system monitorujący i mnóstwo innych rzeczy ratujących życie, pomagających przetrwać w ciężkich warunkach i przejechać każdy teren. Taka przyjemność kosztuję jedynie 147.000 tys. euro!

World Travel Show

World Travel Show

 

World Travel Show

Nasi tez byli!! 😀

World Travel Show

World Travel Show

World Travel Show

World Travel Show

World Travel Show

World Travel Show

Tak wyglądało wnętrze pick-upa przerobionego na kampera. Wszystko zrobione własnoręcznie przez właściciela samochodu 🙂 Można? Można!

14

World Travel Show

World Travel Show

World Travel Show

Najmniejsza przyczepka, która ostatnio podbija świat. Wewnątrz znajduje się jedynie łóżko z paroma szafkami, a na tyle umieszczona jest zewnętrzna kuchnia w dodatku bardzo praktyczna.

World Travel Show

World Travel Show

World Travel Show

World Travel Show

World Travel Show

 

  • Przepiękne zdjęcia 🙂 Aż się nabiera ochoty, żeby tam pojechać za rok 🙂

    • Wolves On The Road

      Dziękujemy 😉 Na prawdę warto. My spędziliśmy tam parę ładnych godzin i przez chwilę się nie nudziliśmy 🙂

  • Hubert Hugh

    Pickup na campera pewnie że można po więcej informacji i zdjęć zaparaszam na https://www.facebook.com/movadocamper/