O Nas

Witamy na naszym blogu!

Naszym czyli Aleksandry i Marcina Wilkowskich.

Ona

Aleksandra, czyli niedoszła aktorka z sercem po stronie teatru. Nie mam cierpliwości do ludzi, wykonujących czynności z prędkością chodu żółwia. Każdego dnia uczę się świata, ludzi i siebie, więc jestem -a przynajmniej powinnam być – coraz mądrzejsza i odporna na niekonstruktywną krytykę. Lekkoduch którego przy ziemi trzyma Mąż, pies, kot i pieniądze. Miłośniczka książek kryminalnych, górskich przechadzek i pogaduszek przy winie.

On

Marcin, czyli niedoszły piłkarz polskiej ekstra klasy z zacięciem Sherlocka Holmesa. Mocno stąpający po ziemi facet ze smykałką do motoryzacji i planowania dalekich podróży.  Najlepiej czuje się z plecakiem na plecach i zestawem survivalowym w dobytku. Wielbiciel aktywności fizycznej nie gardzący skokiem z 20 metrowego klifu i równie ekstremalnego gotowania w domowym zaciszu.

Wspólnie

Miłośnicy karawaningu i podróżowania na własną rękę. Przeciwnicy nudy i zielonej kawy. Miłośnicy gier planszowych, dobrego kina i majsterkowania. Jak na razie bez zmian pracujemy na etatach i staramy się dobrze rozdysponować nasze 26 dni urlopu.

 

 

mapa

 

 

  • Witam jesli bedzie w Projekcie Europa przejezdzali przez Londyn to zapraszam do nas 🙂 mozemy oprowadzic 🙂

    • Niestety Londyn będziemy musieli zostawić na inny czas ale bardzo dziękujemy za zaproszenie! 🙂

  • Mario78

    Sprzedajecie Wasza Ocena Niewiadowke. Jaki macie teraz plany? Czym będziecie podróżować?